Betcup Papara Yatırım İşlemleri

Betcup papara yatırım işlemleri ile birlikte canlı bahis bürosundan istifade edebilir ve çok kolay bir şekilde para transferi işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Papara uygulaması son dönemde büyük bir rağbet görmeye başladı. Bunun en önemli gerekçesi uygulamanın Türkiye merkezli olması, müşteri desteğinin 7 gün 24 saat boyunca devam etmesidir. Ayrıca en önemli konulardan birisi de uygulamanın tamamen güvenilir bir şekilde üyelerine kimlik bilgilerini muhafaza edilerek transferi fırsatı sunulmasıdır. Diğer önemli bir özellik de uygulamada çok hızlı olarak komisyonsuz bir şekilde para transferi yapabiliyorsunuz. Sadece kendi hesabınıza para çekim işlemlerinde 1 TL ödediğini düşünürseniz uygulamanın avantajını çok daha iyi anlayabilirsiniz. Betcup para yatırma yöntemleri arasında entegre edilmiş olan papara uygulaması için küçük bir rehber hazırlıyoruz.

Betcup Papara Para Yatırma Yöntemi İçin Hesap Açma

Betcup papara para yatırma yöntemi için hesap açma uygulamalarında 18 yaş sınırı bulunmaktadır. Papara uygulamasının resmi internet sitesine giriş yaptığınızda hesap açabilmek için öncelikli olarak ücretsiz bir şekilde üyelik işlemlerini başlatmalısınız. Bunun için T.C. kimlik numaranız ve telefon numaranız yeterli olacaktır. Gerekli olan bilgileri girip onayladığınızda hesap açma işlemlerinizi tamamlıyorsunuz. Bu hesap açma işleminden sonra papara karta sahip olabilmek için daha detaylı bilgiler isteniyor. Gelen SMS kodu üstünden onay verdiğinizde hesap açma işlemleriniz tamamlanmış olacaktır. Parayı göndermek için ise para gönder butonuna tıklayın ve bu sırada Betcup canlı destek birimi ile irtibat kurarak sitenin güncel hesap bilgilerini alın. Böylece transfer işlemlerinizi çok rahat bir şekilde tamamlamış olacaksınız.

Betcup Papara Limiti Ne Kadar Uygulanır?

Betcup papara limiti oldukça makul olarak belirlenmiştir. Sanal hesap uygulamasını kullanarak para yatırmak istediğinizde en az 100 TL tutarında işlem yapmanız gerekmektedir. Papara uygulaması ile birlikte gün içerisinde yapabileceğiniz en yüksek miktardaki transfer 50.000 TL olarak belirlenmiştir. Fakat burada dikkat etmeniz gereken nokta papara uygulamasının size vermiş olduğu aylık 50 bin TL’dir. Bu limiti bir günde bitirirseniz 30 gün içerisinde tekrardan transfer yapamazsanız fakat uygulama ile veya site ile görüşerek bu noktada güncellemeleri gidebileceğinizi de belirtiyoruz. Ayrıca papara uygulaması ile birlikte transfer yaptığınızda komisyon ücreti sadece 1 TL olarak alınmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın