Betcup Para Yatırma Uygulamaları Güvenilir Mi?

Betcup para yatırma uygulamaları farklı seçeneklerle birlikte üyelere sunulmakta, zaman zaman çeşitli güncellemeler meydana gelmektedir. Ülkemizdeki bütün canlı bahis siteleri yurtdışı lisansı ile yayın yaptığından dolayı adres engellemesini uğradığı gibi bazı dönemlerde finansal engellemeye de uğrayabiliyor. Bundan dolayı üyelerin kimlik bilgilerinin gizli kalabilmesi ve hızlı işlem yapılabilmesi için Betcup para yatırma seçeneklerini sürekli olarak çeşitlendiriliyor. Siteye entegre edilmiş olan banka kanalları, sanal hesaplar ve kripto para birimleri ile kolaylıkla işlem yapabiliyorsunuz. Tamamında güvenilir olan seçenekler dikkat çekerken özellikle üyelerin kimlik bilgilerinin muhafaza edilebilmesi son derece önemlidir. Bunun içinde Betcup giriş işlemleri ile birlikte kayıt yaptırmanız yeterli olacaktır.

Betcup Para Yatırma İşlemleri Hangi Yöntemlerle Yapılır?

Betcup para yatırma işlemleri için banka havalesi cepbank ve ecopayz uygulamaları en çok tercih edilen yöntemlerdir. Ancak son dönemde jeton cüzdan hesabı, astropay uygulamaları da ön plana çıkmaktadır. Türkiye merkezli olarak tedavüle girmiş olan papara sanal cüzdan hesabı da özellikle Türk üyeler tarafından rağbet görmekte olan diğer bir finansal yöntemdir. Kripto para birimleri ile para yatırmanız da mümkündür. Bunun için sadece Bitcoin değil litecoin ve doge coin kullanılabilmekte olan diğer kripto para birimleridir. Böylece hem banka kanalları hem sanal hesaplar hem ve kripto para birimleri ile 7/24 transfer işlemlerini gerçekleştirebiliyorsunuz. Burada sadece cepbank uygulamasını kullandığınızda 09.00 ile 23.59 saatleri arasında transfer işlemi kabul edilmektedir. Geriye kalan bütün uygulamalarda ise 7/24 talep oluşturmanız mümkündür.

Betcup Para Yatırma Limiti Uyguluyor Mu?

Betcup para yatırma limiti alt limit olarak belirlenmektedir. Herhangi bir şekilde üst para yatırma limiti devreye girmemektedir. Dolayısıyla istediğiniz kadar para yatırabiliyorsunuz. Eğer ecopayz uygulamasıyla transfer işlemi yapmak istiyorsanız minimum 1 TL ile yatırım yapabilirsiniz. Yani sitede en az para yatırma limiti ecopayz uygulaması için tanımlanmıştır. Astropay uygulaması ile para yatırmak istediğinizde 10 usd ile işlem yapabilirsiniz. Ancak uygulama şu an itibariyle Türkiye’de aktif değil. Cepbank uygulamasını kullandığınızda minimum 20 TL alt yatırım sınırı bulunmaktadır. Papara uygulaması ve bitcoin, litecoin uygulamalarında ve aynı zamanda doge coin uygulamasında minimum para yatırma limiti 100 TL olarak belirlenmiştir. Eğer banka havalesi ile transfer yapacaksanız yine 100 TL alt limitli yatırım yapmanız gerekiyor. Jeton cüzdan uygulamasında minimum 10 TL yatırım limiti belirlenmiştir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın